2022 Stanley Cup Playoffs Game 7 Aktualizacje na żywo: Oilers zmierzą się z Kings, aby ukończyć pierwszą rundę największego NHL w sobotę

Dwa najpiękniejsze słowa w grze? Mecz 7. Powodzenia kibicom hokeja, sobota będzie pełna wrażeń Mecze o Puchar Stanleya 2022 W pierwszej rundzie tego samego dnia rozgrywane są trzy mecze.

Los Angeles Kings i Edmonton Oilers w ESPN na żywo w ESPN i fuboTV o 22:00 (Spróbuj za darmo) Na obu arenach dochodziło do porażek i zaciętych meczów, ale głównym trendem było to, że pierwsza drużyna, która zdobyła bramkę, wyszła zwycięsko. Edmonton wygrał 4-2 w czwartek, co umożliwiło siódmy mecz. Evander Kane strzelił w tym meczu dwa gole, a Nafciarze będą kluczem do przesunięcia ofensywy do przodu. Leworęczny strzelił siedem goli w serii, łącząc go z Grillem Kaprisovem z Minnesoty i Jackiem Quenzelem z Pittsburgha z prowadzeniem NHL w tegorocznych play-offach.

Boston i Karolina rozpoczęły mecz w sobotę na PNC Arena i podobnie jak w pierwszych sześciu meczach serii, gospodarze wygrali. Hurricanes pokonali bilet Pucharu Stanleya do drugiej rundy play-offów, wygrywając 3-2 z Bruins. Max Domi prowadził Karolinę z trzema punktami, w tym dwoma golami w drugiej tercji. Hurricane’y wygrały teraz sześć meczów z rzędu, a następnie zagrają ze zwycięzcą serii Rangers-Penguins, która kończy się kolejnym 7 meczem w niedzielę.

Marzenie Lightninga o Stanley Cup Three Beat jest żywe. Leworęczny Nicholas Paul strzelił dwa gole dla Bolta w pierwszych dwóch okresach – nie jest to zły sposób na zdobycie gola po pierwszych dwóch sezonach. Trzeci okres był bez punktacji, ale był dużo więcej akcji. Toronto opuściło pustą bramkę na dwie minuty przed końcem meczu, ale ich próba powrotu nie powiodła się. Brighton Point nie widział żadnej minuty w ostatnim okresie ze względu na niską kontuzję fizyczną. Maple Leafs oddał 31 strzałów na bramkę, ale miał problemy ze zdobyciem bramki dzięki solidnemu występowi bramkarza Andrieja Wasilewskiego. Ich jedyny gol padł w drugiej tercji, kiedy Morgan Reilly strzelił 13:25.