Barcelona 1-3 Lyon: Finał Ligi Mistrzów 2022 — reakcja na żywo! | Liga Mistrzów Kobiet

Mistrz Europy Lyon ponownie!

Pełny etat: Barcelona 1-3 Lyon Powinniśmy byli wiedzieć. Lyon przystąpił do tego meczu jako słabszy przeciwko pozornie niepowstrzymanej Barcelonie, ale ich doświadczenie – być może nawet należne – okazało się decydujące. Ada Hegerberg była świetna, szczególnie w pierwszej połowie, a Amandine Henry strzeliła gola swojego życia.

Barcelona nigdy się nie poddała, ale nigdy nie była w najlepszej formie. Ich panowanie jako mistrzów Europy dobiegło końca, przynajmniej na razie. W ciągu najbliższych kilku lat z pewnością będzie więcej rozdziałów w rywalizacji Lyonu i Barcelony.

90 + 7 min: Hegerberg uderza w słupek! To mogło być jakieś zakończenie. Le Sommer przesunął się w prawo i poprowadził głębokie dośrodkowanie do Hegerberga, który oddał czysty technicznie strzał z bliskiego słupka.

90 + 6 minut Dośrodkowanie z lewej strony wygodnie przez Endlera. Barcelona wie, że to koniec.

90 + 4 minuty Morroni został zarezerwowany za spóźnioną interwencję na Pinie. Barcelona ma trzy minuty na zdobycie dwóch bramek.

90 + 1 min Krzyż nad głową Grahama Hansena nad Paredes wysunięty, sześć jardów dalej. Niełatwa okazja, ale wciąż dobra.

90 minut tam będzie Siedem minut dogrywki.

89 minut Oshoala strzela szeroko z lewej strony pudełka. Barcelona nie może narzekać na wynik – Lyon był lepszym zespołem.

87 minut Kąt zwiększa się pod naciskiem akumulatora.

87 minut Strzał Putillasa zbacza z tyłu w róg. To zdecydowanie najlepsze zaklęcie drugiej połowy Barcelony. Ale może być za późno.

86 minut Oshoala prawie wpadł w piłkę, ale w końcu zrobiło się tłoczno. Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że Renard ją powstrzymał, chociaż nikt nie zakwestionował kary.

85 minut Paredes otrzymuje kartkę za faul Hegerberga, po czym sędzia podaje dużą dawkę. Dlaczego nie.

READ  Max Scherzer z Mets mówi, że PitchCom powinien być „nielegalny” po przyznaniu się do pierwszego użycia przeciwko Yankees

85 minut „Nie wiem, czy trener Barcelony jest klientem Amazona”, mówi Peter Oh, „ale może nadszedł czas, aby wydać komendę głosową: „Alexia, strzel jeszcze dwa gole w ciągu następnych pięciu minut”.

84 minuty Pina i Ponmatti odparli strzały w ciągu kilku sekund.

83 min: Z dala od Kronogorsevich! Oshoala znajduje miejsce po lewej stronie i przeskakuje do dalszego słupka, gdzie Crnogorcevic wchodzi po ślepej stronie Morroniego i częściowo krzyżuje!

82 minuty Travis Giblin mówi: „Martins nie wywarła żadnego wpływu na grę, którą chciałbym mieć, ale ostatnim razem odegrała kluczową rolę w ich zwycięstwie, mimo że nie strzeliła gola. Bez niej żaden z goli nie zostałby zrealizowany. Jest wciąż czas na gwoździarkę. !”

81 minut: zmiana Lyonu W rzeczywistości podwójna zmiana. Pearl Moroni i Janis Cayman zastąpili Delphine Cascarino i Gridge Mbok Pathé.

79 minut Mbok Pathy w pełni wykorzystuje nadmierne obciążenie barków Martinsa, a następnie otrzymuje leczenie skurczowe. Piłkarze Barcelony tego nie lubią. Ani ich trener Jonathan Geraldes, który został zarezerwowany z powodu skargi.

78 minut Gol Barcelony byłby teraz niezwykle interesujący. Ale tak naprawdę cierpią, Lyon broni tak komfortowo, jak na każdym etapie meczu.

77 min: Szansa dla Renarda! Leon mógł to ostemplować. Rzut wolny Pashy z prawej strony był dośrodkowaniem z nieoznakowanego Renarda w daleki róg.

76 minut Przesiadka do Barcelony: Claudia Pena do Fridoliny Rulfo. Myślę, że oznacza to przejście na trzy z tyłu.

75 minut Oshoala przegapił świetną okazję, spuszczając dośrodkowanie Rulfo, choć i tak był na spalonym.

74 minuty „Mam opłacalny pomysł i jest to dla ciebie transakcja bez ryzyka” – pisze Nikonova Natalia Grigorevna. „Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.”

READ  Jim Cat używa obraźliwego przezwiska dla Nestora Curtis Yankees

Obawiam się, że nie poradzę sobie z kimś, kto nie używa łącznika bez ryzyka podczas używania go jako przymiotnika.

Cięcia wodne A wraz z tym nadszedł czas na drugą przerwę na drinka tego wieczoru.

72 minuty: zmiana Lyonu Eugenie Le Sommer wkracza do wielkiego Melvine Mallarda.

70 minut W Barcelonie czas ucieka. Myślałem, że druga połowa będzie w jedną stronę, ale wcale tak nie było. W rzeczywistości, mimo że Battery uderzył w poprzeczkę w pobliżu linii środkowej, nie sądzę, żeby Endler miał jakiś obron.

67 minut Barcelona zaczęła być sfrustrowana z powodu niemożności zdobycia drugiej bramki i zarządzania meczem w Lyonie. Macario schodzi po noszeniu bezpańskiego ramienia Crnogorcevic i zajmuje kolejne 90 sekund.

Maria Pilar Leon z Barcelony jest nękana przez Adę Hegerberg.
Maria Pilar Leon z Barcelony jest nękana przez Adę Hegerberg. Zdjęcie: Marco Bertorello/AFP/Getty Images

64 minuty Makario dostał kartkę za wykopanie piłki.

64 minuty Rulfo oddaje optymistyczny strzał w boczną siatkę. W międzyczasie, oto straszny wysiłek baterii kilka minut temu.

62 minuty Oshoala włamuje się do przestrzeni z boku… To spalony, zapomnij o tym.

60 minut Podczas leczenia Endlera następuje przerwa w grze. Zacięła się, próbując oddać strzał z Battery, kiedy prawdopodobnie wylądowała. Na razie można kontynuować.

59 minut: podwójna zmiana Barcelony Lake Martins i Anna Maria Kronogorsevich zastępują Martę Torregon i Mario Caldente.

58 min: Buttery uderza w poprzeczkę z 50 jardów! Moje dni, co za wysiłek. Lyon zdobył piłkę, która dotarła do Macario na linię środkową i wpadła na środek koła. Patrie zauważyła Endlera poza jej linią i po raz pierwszy wyprowadziła strzał, który przeleciał nad bramkarzem i trafił w poprzeczkę.

57 minut Mallard znalazł Horana na lewym skrzydle. Wchodząc w obszar, z łatwością pokonała Torregona z pogardą i wykonała niski dośrodkowanie, które zostało usunięte przez Rulfo.

55 minut To dobry zaklęcie dla Leona, który od pierwszej połowy trochę lepiej trzymał piłkę.

52 minuty: szansa na Cassarino! Leon nadal wygląda bardzo niebezpiecznie w okresie przejściowym. Horan zagrywa dobre podanie pod kątem do Cascarino, który został zmuszony do lekkiego poszerzenia po niechlujnym pierwszym dotknięciu, ale mimo to udało mu się podnieść poprzeczkę tuż nad poprzeczką. To był naprawdę dobry wysiłek z małej perspektywy.

50 minut Po dobrej serii Macario Mallard zastrzelił Panosa prosto z krawędzi D.

49 minut Henry fauluje Ponmateta 25 jardów od bramki, daleko na prawo od środka. Botelas próbuje wykonać rzut wolny na boisku treningowym i robi tam bałagan.