Dogrywka Goal Rangers 7. mecz ponownie Pingwiny wygrały serię

Elastyczność, płomień bez dzieci i nienasycone pragnienie bycia zwycięskim klubem są sercem Rangers przez cały sezon.

Właśnie dlatego drużyna Rangers maszerowała z deficytu w serii 3-1, blokując dwie eliminacje i będąc w stanie wymusić dogrywkę w niedzielnym siódmym meczu, przesuwając gola Artemisa Panara do drugiej rundy play-offów. 4:46 W dogrywce, aby wygrać 4-3 z Penguins przed wyprzedanym Madison Square Garden.

Rangers stał się trzecią drużyną w historii, która wygrała przegraną w serii 3-1.

Ta drużyna Rangers jest teraz pierwszą drużyną, która osiągnęła drugą rundę, odkąd zrobili to w sezonie 2016-17.

Ta drużyna Rangersów jest o krok bliżej do Pucharu Stanleya.

Banerjee dołącza do zwycięzcy po dogrywce Dereka Stephena w siódmym meczu drugiej rundy przeciwko Capitals w 2015 roku oraz Stephena Matteo, który pokonał podwójną liczbę dogrywek w 1994 roku i wysłał Rangersów do finału Pucharu. Gracze, którzy byli bohaterami OT dla Rangers in the Garden.

Artemi Panar strzelił zwycięskiego gola w dogrywce.
Obrazy Getty
Artemis świętuje swój cel w postaci zdobycia dodatkowej nadgodziny.
Artemis Panar świętuje w dogrywce swojego zwycięskiego gola.

Micah Zipanejat, który strzelił swojego pierwszego gola w serii w meczu 6, uchwycił moment, gdy Rangers pozostało 5:45. Najwyższe centrum Rangers zremisowało bramkarza Penguins Tristana Jari 3-3 z lewej strony, wyrzucając wszystkich fanów Bluesshirtów z miejsc.

Nie miało znaczenia, że ​​grał Sydney Crosby, który przegapił większość gier 5 i 6 po zwycięstwie Jacoba Trupy. Nie ma znaczenia, czy bramkarz nr 1 Pingwinów wpadnie z powrotem do siatki. Nie ma znaczenia, że ​​kompromisowe przejęcie Pittsburgha, Rickard Rachel, wróciło do normy.

Rangersi doszli do zwycięstwa, grali o zwycięstwo i zasłużyli na zwycięstwo.

Mika Jibanejat świętuje po zremisowaniu meczu w trzecim okresie.
Cory Chipkin na post NY
Wojownicy świętują zwycięstwo nad pingwinami.

Ponieważ mecz był remisowy 1:1 po stosunkowo pierwszym okresie, Rangersi dyktowali tempo gry w środkowej ramce, ale był tylko jeden cel do pokazania w porównaniu do dwóch Pingwinów.

Rangersi dali Pittsburghowi dwa mocne zagrania w pierwszej połowie drugiej tercji, a Jack Quenzel wykorzystał kolejny gol, aby ponownie rozważyć opóźnienie naruszenia gry przez Cabo Coco – czwarty w serii. Skrzydłowy z górnej linii The Penguins kopnął piłkę i objął prowadzenie, uderzając ze środka pola nad Chesterkinem. Został zrecenzowany pod kątem wysokiego kija, ale ostatecznie został potwierdzony o 10:18.

READ  Finał Toma Hanksa i Tiny Fey SNL Govt-Striken 2021

Obrońca Rangers K’Andre Miller odpowiedział minutę później długim strzałem ze szczytu strefy, który wyrównał łyżwę Mike’a Matsona i zdobył 2-2.

Następnie gra + członkowie, Proszę zarejestruj się Do zrobienia Wyślij Molly Walker najnowsze informacje o Rangersach i odpowiedz na swoje przemyślenia i pytania. Nie jesteś jeszcze członkiem Sports +? Spróbuj teraz.

W ostatnich sekundach rozgrywek Rangers, po stronie Philipa, czwarty liniowiec Penguins skręcił w prawo do Evana Rodrigueza, który przekroczył Chesterkins i objął prowadzenie po 17:24 strzałem z stenografii. .

Evan Rodriguez świętuje po zdobyciu gola w trybie współwystępowania.

Jarry rozpoczął swoją pierwszą akcję w grze po 14 kwietnia, słysząc dźwięki jego imienia odbijające się echem od tłumu w Garden. Kończąc 26 obronami, Jarry zadebiutował w serii po złamaniu ogona pod koniec sezonu zasadniczego, co wykluczyło go z gry w 1-6 meczach serii.

MSG potwierdziło, że Crosby również ich słyszał. Początkowo kpili z numeru 87, próbując zakłócić gwiezdne centrum Pingwinów.

Shesterkin początkowo wydawał się być zamknięty i odmówił czterem prostym strzałom pingwina, pozwalając Gibbonzatowi i Chrisowi Griderowi skoczyć w drugą stronę w dziwnie ludzkim pośpiechu. Zipanejat nakarmił grindera trudnego jednorazowego startu, który pokonał poślizg i umieścił Rangersów na tablicy wyników o 7:36.

Gol połączony z Griderem, który pozwolił Messiemu na 29, to drugi najwyższy gol w play-off w historii franczyzy, za 34 bramką Roda Gilberta po sezonie.

W pierwszych 20 minutach trzeciej gry o władzę Penguins Tandon Heinen strzelił gola, ale gra toczyła się dalej. Skład został następnie zweryfikowany i uznano, że celem jest zmiana gry na 1-1 na minutę przed pierwszą przerwą.