Harmonogram Mistrzostw Świata 2022 – Grupy, Kalendarz, Harmonogram meczów, Drabinki

Harmonogram Mistrzostw Świata 2022 jest zamknięty i jest na co czekać przed turniejem w Katarze w listopadzie do grudnia.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

Od zespołu USMNT zmierzającego się z Anglią dzień po Święcie Dziękczynienia po Meksyk i Argentynę w fazie grupowej, Hiszpanię zmierzącą się z Niemcami i Belgią z Kanadą, w rundzie otwarcia jest mnóstwo ekscytujących meczów.

[ MORE: USMNT react to draw ]

Potem czeka nas runda 16, ćwierćfinały, półfinały i finał.

Poniżej znajduje się pełny harmonogram, szczegółowe informacje o tym, jak oglądać mecze i wszystko, czego potrzebujesz..

[ MORE: World Cup odds ]


Harmonogram Mistrzostw Świata 2022, czas rozpoczęcia, daty, jak oglądać na żywo

gdyOd 21 listopada 2022 do 18 grudnia 2022
Godziny rozpoczęcia meczów fazy grupowej: 5 rano, 8 rano, 11 rano, 14:00 (cały czas wschodni)
Lokalizacja: Katar
kanał TV: Telemundo, Universo, paw


Harmonogram grupy A (wszystkie godziny rozpoczęcia czasu wschodniego)

21 listopada: Katar – Ekwador – Stadion Al Bayt, Al Khor – 11:00
21 listopada: Senegal – Holandia – Stadion Al Thumama, Al Khor – 5:00 rano
25 listopada: Katar – Senegal – Stadion Al Thumama, Al Khor – 8 rano
25 listopada: Holandia vs Ekwador – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 11:00
29 listopada: Holandia – Katar – Stadion Al Bayt, Al Khor – 10:00
29 listopada: Ekwador – Senegal – Międzynarodowy Stadion Khalifa, Al Rayyan – 10:00

Tabela grupy B

21 listopada: Anglia – Iran – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 8 rano
21 listopada: USA – Walia / Szkocja / Ukraina – Stadion im. Ahmeda Bin Ali, Al Rayyan, godz
25 listopada: Anglia – USA – Stadion Al Bayt, Al Khor – 14:00
25 listopada: Walia/Szkocja/Ukraina – Iran – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 5 rano
29 listopada: Walia / Szkocja / Ukraina – Anglia – Stadion im. Ahmeda Bin Ali, Al Rayyan, godz
29 listopada: Iran – Ameryka – Al Thumama Stadium, Al Khor – 14:00

READ  Co dalej z Lakersami? Notatki o Nicku Nurse, Russellu Westbrooku i nie tylko — The Athlete

Stół grupy C

22 listopada: Argentyna v Arabia Saudyjska – kultowy stadion Lusail, Lusail – 5:00 rano
22 listopada: Meksyk – Polska – miejsce 974, Doha – 11:00
26 listopada: Argentyna v Meksyk – kultowy stadion Lusail, Lusail – 14.00
26 listopada: Polska – Arabia Saudyjska – Education City Stadium, Al Rayyan – 8 rano
30 listopada: Polska i Argentyna – miejsce 974, Doha – 14:00
30 listopada: Arabia Saudyjska – Meksyk – kultowy stadion Lusail, Lusail – 14.00

Tabela grupy D

22 listopada: Francja – ZEA / Australia / Peru – Stadion Al Janoub, Al Wakrah, godz
22 listopada: Dania – Tunezja – Education City Stadium, Al Rayyan – 8 rano
26 listopada: Francja – Dania – 974 stadion, Doha – 11:00
26 listopada: Tunezja – ZEA / Australia / Peru – Stadion Al Janoub, Al Wakrah – 5 rano
30 listopada: Tunezja – Francja – Education City Stadium w Rayan – 10:00
30 listopada: ZEA / Australia / Peru – Dania – Stadion Al Janoub, Al Wakrah – 10:00

Tabela grupowa E

23 listopada: Hiszpania – Kostaryka / Nowa Zelandia – Stadion Al Thumama, Al Khor – 11:00
23 listopada: Niemcy – Japonia – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 8 rano
27 listopada: Hiszpania – Niemcy – Stadion Al Bayt, Al Khor – 14:00
27 listopada: Japonia – Kostaryka / Nowa Zelandia – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 5:00 rano
1 grudnia: Japonia – Hiszpania – Międzynarodowy Stadion Khalifa, Al Rayyan – 14:00
1 grudnia: Kostaryka / Nowa Zelandia – Niemcy – Stadion Al Bayt, Al Khor – 14:00

Tabela grup F.

23 listopada: Belgia – Kanada – Stadion Ahmeda Bin Ali, Al Rayyan, godz. 14.00
23 listopada: Maroko – Chorwacja – Stadion Al Bayt, Al Khor – 5:00 rano
27 listopada: Belgia vs Maroko – Stadion Al Thumama w Al Khor – 8 rano
27 listopada: Chorwacja – Kanada – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 11:00
1 grudnia: Chorwacja – Belgia – Stadion Ahmeda Bin Ali, Al Rayyan – 10:00
1 grudnia: Kanada – Maroko – Stadion Al Thumama, Al Khor – 10:00

READ  Duke Blue Devils wyznaczyli Jaya Lucasa z Kentucky Wildcats na asystenta trenera męskiej koszykówki

G. tabela grupowa

24 listopada: Brazylia vs Serbia – kultowy stadion Lusail, Lusail – 14:00
24 listopada: Szwajcaria vs Kamerun – Stadion Al Janoub, Al Wakrah – 5:00 rano
28 listopada: Brazylia – Szwajcaria – miejsce 974, Doha – 11:00
28 listopada: Kamerun vs Serbia – Stadion Al Janoub, Al Wakrah – 5 rano
2 grudnia: Kamerun vs Brazylia – kultowy stadion Lusail, Lusail – 14:00
2 grudnia: Serbia – Szwajcaria – Stadion 974, Doha – 14:00

H. tabela grupowa

24 listopada: Portugalia – Ghana – miejsce 974, Doha – 11:00
24 listopada: Urugwaj – Korea Południowa – Education City Stadium, Al Rayyan – 8 rano
28 listopada: Portugalia – Urugwaj – kultowy stadion Lusail, Lusail – 14:00
28 listopada: Korea Południowa – Ghana – Education City Stadium, Al Rayyan – 8 rano
2 grudnia: Korea Południowa i Portugalia – Education City Stadium, Al Rayyan – 10:00
2 grudnia: Ghana – Urugwaj – Stadion Al Janoub, Al Wakrah – 10:00


16 okrągły stół

Mecz 49 – grudzień, 3: zwycięzca grupy A i wicemistrz grupy B – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 10:00.

Mecz 50 – grudzień, 3: zwycięzca w grupie C kontra wicemistrz w grupie D – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 14:00

Mecz 52 – grudzień, 4: zwycięzca grupy D vs. drugie miejsce w grupie C – Al Thumama Stadium, Doha – 10:00

Mecz 51 – grudzień, 4: zwycięzcy w grupie B kontra wicemistrzowie z grupy A – Stadion Al Bayt, Al Khor – 14:00

Mecz 53 – 5 grudnia: Zwycięzca grupy E i wicemistrz grupy F – Stadion Al Janoub, Al Wakrah – 10:00.

Mecz 54 – 5 grudnia: zwycięzcy w grupie G kontra wicemistrzowie z grupy H – Stadion 974, Doha – 14:00

READ  Aaron Rodgers mówi, że odbył szczere i pozytywne rozmowy z Copper Packers

Mecz 55 – 6 grudnia: zwycięzcy grupy F kontra zdobywcy drugiego miejsca w grupie E – Education City Stadium, Al Rayyan – 10:00.

Mecz 56 – 6 grudnia: Zwycięzca grupy H vs zdobywca drugiego miejsca w grupie G – Iconic Lusail Stadium, Lusail – 14:00


Stół ćwierćfinałowy

Mecz 58 – 9 grudnia: Zwycięzcy – mecz 53 kontra zwycięzcy mecz 54 – Al Rayyan Education City Stadium – 10:00

Mecz 57 – 9 grudnia: Zwycięzcy meczu 49 kontra zwycięzcy meczu 50 – Iconic Lusail Stadium, Lusail – 10:00

Mecz 60 – 10 grudnia: Zwycięzcy meczu 55 kontra zwycięzcy meczu 56 – Al Thumama Stadium w Doha – 10:00

Mecz 59 – 10 grudnia: Zwycięzcy meczu 51 kontra zwycięzcy meczu 52 – Stadion Al Bayt w Al Khor – 14:00


Harmonogram półfinałowy

Mecz 61 – 13 grudnia: Zwycięzcy meczu 57 kontra zwycięzcy meczu 58 – Iconic Lusail Stadium, Lusail – 14:00

Mecz 62 – 14 grudnia: Zwycięzcy – mecz 59 kontra zwycięzcy – mecz 60 – Stadion Al Bayt w Al Khor – 14:00


Określ trzecie miejsce

Mecz 63 – 16 grudnia: Losers Match 61 vs Losers Match 62 – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 14:00


trwać

Mecz 64 – 17 grudnia: Zwycięzcy – mecz 61 kontra zwycięzcy – mecz 62 – Ikoniczny stadion Lusail, Lusail – 10:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.