Opener sezonu USFL 2022, New Jersey Generals w Birmingham Stallions: aktualizacje na żywo, wynik, telewizja, informacje o transmisji

Witamy w pierwszej grze sezonu 2022 USFL. Po 37-letniej przerwie ruszyła nowa wersja USFL z meczem pomiędzy New Jersey Generals a Birmingham Stallions. Generałowie, prowadzeni przez odbiornika gry Randy’ego Satterfielda 14-7, objęli prowadzenie w przerwie.

Sobotni mecz rozpoczął się mocny, a rozgrywający generał Louis Perez uderzył Satterfielda, uzyskując 48 jardów przewagi w pierwszym meczu w zwarciu. Wyprawa zakończyła się tym, że Satterfield dotknął przeskoku na 3 jardy, mimo że został złapany przez jednego z obrońców ogierów.

The Stallions odpowiedziały świetną grą, podaniem przyłożenia z 35 jardów od Alexa McGougha do Osirusa Mitchella w mniej niż cztery minuty po meczu. New Jersey odzyskało prowadzenie, korzystając z przejęcia bezpieczeństwa Shaloma Lawaniego na początku drugiej kwarty. W obliczu trzeciego i siódmego z linii 13 jardów od Stallions, Perez pobiegł w jego prawo, zanim uderzył w ciasny koniec Brydona Bowmana w strefie mety, uzyskując wynik zielonego światła.

Śledź akcję za pomocą aktualizacji, najważniejszych informacji i analiz na naszym blogu na żywo poniżej. Koniecznie zajrzyj ponownie po meczu, aby uzyskać szczegółową analizę sobotnich wydarzeń.

jak oglądać

Data: Sobota 16 kwietnia
czas: 19:30 czasu wschodniego
Lokalizacja: Birmingham, Alabama
TELEWIZJA: Lis, NBC
pływ: fuboTV (wypróbuj za darmo)

READ  Harmonogram Mistrzostw Świata 2022 – Grupy, Kalendarz, Harmonogram meczów, Drabinki