Stan Ohio kontra Notre Dame Score: aktualizacje gier na żywo, wyniki futbolu uniwersyteckiego, dzisiejsze 25 najważniejszych wydarzeń NCAA

W Columbus, Ohio, po trzech kwartałach Nie. 2 Stan Ohio nr. 5 Gdy Notre Dame prowadzi 14-10, czeka nas ekscytujący finisz. Radząc sobie z obrażeniami gwiazdorskiego odbiornika Jacksona Smitha-Njikpy i kolegi odbiornika Juliana Fleminga, przestępstwo stanu Ohio było przez całą noc poniżej swoich zwykłych standardów. Buckeyes zaczęli wyglądać jak Buckeyes aż do ostatecznego posiadania przez drużynę trzeciej kwarty, kiedy C.J. Strode uderzył Xaviera Johnsona na wynik 24 jardów, aby odzyskać prowadzenie.

Notre Dame rozpoczyna czwartą kwartę z piłką i potrzebuje ataku, aby przebić. Tyler Buechner grał dobrze, wykonując 60% swoich podań na 145 jardów, ale Irlandczycy zdołali do tej pory tylko jedno przyłożenie i mieli problemy z utrzymaniem napędów. Nie mogli uzyskać wiele z niczego, co działo się na ziemi, średnio tylko 2,6 jarda na przeniesienie.

Czy Notre Dame może odeprzeć zdenerwowanie? Czy Ohio State uniknie stania się pierwszą lub drugą drużyną, która przegra pierwszy sezon od Miami w 1990 roku? Zostało 15 minut, aby się dowiedzieć. CBS Sports będzie z tobą, rozbijając wszystko, co dzieje się, gdy Notre Dame odwiedza stan Ohio. Zablokuj go tutaj, aby uzyskać wyniki na żywo, analizy i najciekawsze momenty z całej gry.