Steelers kontra wynik

PITTSBURGH — Jesteśmy w drodze na stadion Acresor jako jedyne drużyny w NFL, które w drugim tygodniu sezonu zasadniczego NFL zremisowały z sześcioma Pucharami Lombardii. Po 30 minutach gry Patriots mieli przewagę 10-3 w pierwszej połowie nad 44 jardowym przyłożeniem Nelsona Agulora na 22 sekundy przed przerwą.

Po tym, jak Steelerowie otworzyli grę rzutem puntem, Patriots (którzy przegrali po wygranej na loterii monetowej) objęli wczesne prowadzenie po bramce Nicka Falka z 28 jardów. Następnie obie drużyny wymieniły się przechwytami, a Minkah Fitzpatrick wybrał Maca Jonesa, ustawiając bramkę Chrisa Boswella w meczu, 36 jardów. Obie drużyny wymieniły się kopnięciami, zanim Jones zdobył Agholor, aby dostać zielone światło przed końcem pierwszej połowy.

Wszystkie z wyjątkiem jednego z 10 meczów Jonesa w pierwszej połowie trafiły do ​​Agholora lub Jakobiego Myersa, którzy w pierwszej połowie mieli pięć wysokich podań dla zespołu. Jones pokonał rozgrywającego Pittsburgha Mitcha Trubesky’ego, który strzelił swoją pierwszą w tym roku spin, kiedy został przejęty przez Galena Millsa pod koniec pierwszej kwarty.

Która drużyna zwycięży? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie nasz blog na żywo w trakcie gry, gdzie znajdują się aktualizacje, najważniejsze informacje i analizy.

Jak oglądać Patrioty Steelers

• Kiedy: Niedziela 18 września | 13:00 czasu wschodniego
  • gdzie: Stadion Acresor — Pittsburgh, Pensylwania
  • Telewizja: KNB | Transmisja na żywo: Najważniejszy + (Kliknij tutaj)
  • Podążać: Aplikacja CBS Sports
  • Perspektywa: NE-2; otwór +2; O/U 40,5 (przez Caesars Sportsbook)

READ  Monty Williams z Phoenix Suns mówi, że kontrast rzutów wolnych w meczu 4 z New Orleans Pelicans to coś, na co „trzeba spojrzeć”.