Szwajcaria vs Portugalia na żywo: aktualizacje wyników (1-0) | 06/12/2022

16:39 3 minuty temu

pełny etat

koniec gry.

nie trafić w cel

90 + 4′ Po wymianie podań z lewej strony Diogo Jota otrzymuje podanie z lewej strony pola karnego i dośrodkowanie, ale piłka jest poza grą.

Od 16:38 4 minuty temu

dogrywka

90 minut Zostały cztery minuty.

89′ Nuno Mendes dośrodkował z lewej strony, Pepe dobił do drugiego słupka, ale pudłował.

Omelin znowu ratuje

88′ Bernardo Silva uderza piłką przednią z krawędzi pola karnego, a Omlin blokuje ją w środku bramki.

Od 16:37 5 minut temu

Omelin jest karłowaty

87′ Goncalo Guedes strzela z pola karnego, a obrona zatrzymuje się. Pepe ma lewą stopę i próbuje strzału lewą stopą. Omelin ratuje piłkę, a Elvedi całkowicie ją wyciąga.

Rui Patricio broni piłkę

86′ Zuber mocnym dośrodkowaniem trafia z krawędzi pola karnego. Rui Patricio dobrze obronił, nie oddając piłek zbiórek.

16:31 11 minut temu

Portugalia zastąpić

81 min Ruben Neves na zewnątrz i Ricardo Horta w środku.

16:31 12 minut temu

żółta karta

79 min Umlin, Szwajcaria bramkarz. opóźnić mecz.

Od 16:30 12 minut temu

Alternatywa dla Szwajcarii

79′ Ricardo Rodriguez na zewnątrz i Stergo w środku.

16:29 13 minut temu

79 Wynoś się, Esbicher.

nad celem

78 min João Cancelo otrzymuje wolne podanie z prawej strony i dośrodkowanie znad krawędzi pola karnego. Było blisko, ale przekroczyło bramkę.

16:28 14 minut temu

Znowu Omlin

77 min Gonzalo Guedes dośrodkowuje z prawego skrzydła na Diogo Jota. Napastnik bardzo dobrze wstaje i kieruje piłkę głową do kolejnej dobrej obrony Omlina.

16:27 15 minut temu

Znowu Omelin

74′ Bernardo Silva wykonuje rzut rożny z lewej strony, piłka mija pole karne i Diogo Jota próbuje zdobyć trzy razy. Omlin trzyma.

73′ Bruno Fernandes na zewnątrz i Matthews Nunes w środku.

nad celem

72′ Gabriel Sow gra na lewym skrzydle i otwiera ze Stephenem po prawej stronie pola karnego. Pomocnik wykonuje cięcie i posyła nad bramką.

Od 16:15 27 minut temu

żartujesz?

66′ Omlin kopnął piłkę w nogi Bernardo Silva. Bramkarz dochodzi do siebie.

16:14 28 minut temu

65′ Embulo Out, Zuber In.

Od 16:13 29 minut

Omlin świetnie oszczędza

62′ W swoim pierwszym występie w meczu, Bernardo Silva oddał mocny strzał z krawędzi pola karnego, a O’Mlin zablokował go.

61 min Vitinha na zewnątrz i Bernardo Silva w środku.

16:12 30 minut temu

61 min Rafael Liao przed Diogo Jota w środku.

60 min Seferovi został szybko znokautowany po lewej stronie środkowego pasa i sam wchodząc w pole karne strzelił szeroko.

59′ Remo Freuler wykonuje rzut wolny z lewej strony dośrodkowaniem w pole karne, a Omlin skacze, aby utrzymać piłkę.

Od 16:10 32 minuty temu

żółta karta

59 min Joao Cancelo, Portugalski prawy obrońca. Uszkodzony zator.

Z dala

58′ Nuno Mendes wykonuje krótko rzut rożny z lewego skrzydła i podaje do Bruno Fernandes. Piłka zostaje odbita z prawej strony boiska, ale odbita w tył siatki.

Od 16:09 33 minuty temu

Bardzo silny

56′ Nuno Mendes wykonał daleki rzut do Bruno Fernandesa prawym skrzydłem pola karnego, ale podanie było za długie i piłka przekroczyła linię bez zbaczania.

15:56 godzinę temu

W rękach bramkarza

50 min João Cancelo otrzymuje podanie z prawego skrzydła i zagrywa piękne dwa razy trzy dośrodkowania w rękę Omlina.

Szwajcarska odpowiedź

49 min Szwajcaria odpowiada z Freuler. Seferovi podaje do pomocnika poza polem karnym, ale nie trafia w bramkę.

omlin ratuje

48′ Nuno Mendes odzyskuje piłkę w pomocy po błędzie empolo. Napastnik wchodzi na pole karne i oddaje strzał. Omlin walczy dwa razy na dwa.

15:52 godzinę temu

Którego?

47 min João Cancelo otrzymuje podanie od Bruno Fernandes z prawej strony i dośrodkowuje, ale nikt nie odwraca uwagi i piłka wychodzi poza linię obrony.

cięcie obronne

45 + 1′ Ricardo Rodriguez wykonuje rzut wolny z lewego skrzydła, a Danilo Pereira wybija piłkę w pole karne.

15:31 godzinę temu

dogrywka

45′ Dwie minuty do końca pierwszej połowy.

15:27 godzinę temu

Akanji ponownie usuwa niebezpieczeństwo

39 min Nuno Mendes dośrodkowuje nisko z lewej strony, a Akanji odjeżdża.

15:26 godzinę temu

37′ Bruno Fernandez wymienia podania z Joao Cancelo po prawej stronie boiska i próbuje podać górą, ale O’Mlin wychodzi z linii, aby uratować piłkę.

Akanji usuwa niebezpieczeństwo

36′ Stoły Nuno Mendes z Rafaelem Leão po lewej stronie boiska podczas ataku i dośrodkowań. Akanji oddala się od okolicy.

15:20 godzinę temu

żółta karta

33′ Widmer, Szwajcaria Prawy obrońca. Bruno Fernandez popełnia błąd.

15:14 godzinę temu

taki smutny

26′ Joao Cancelo po wrzucie z prawej strony, wyprzedził Ricardo Rodrigueza, otworzył przestrzeń i spróbował dośrodkować, ale chybił trafienia.

15:07 2 godziny temu

21′ Shaqiri odpadł, Okafor wszedł.

Cel niedozwolony

18 min Andre Silva został po skośnym podaniu Bruno Fernandes posłał na lewe skrzydło i dośrodkował. Rafael Liao uderza piłkę i strzela, ale sędzia twierdzi, że napastnik jest na spalonym.

16′ Bruno Fernandes wykonuje rzut rożny z lewej strony, Ottavio wykonuje rzut rożny, a Danilo Pereira potężnym strzałem. Omlin czyni zachowanie opatrzności.

15:06 2 godziny temu

bez kary

14′ Połączenie zostało odwrócone. Andre Silva na początku gry popełnia błąd Elvediego.

VAR

13′ VAR dokonuje przeglądu oszczepu.

15:05 2 godziny temu

żółta karta

12 min Danilo Pereira, obrońca Portugalia. Porozmawiaj z sędzią.

15:01 2 godziny temu

Kara dla Szwajcarii

11′ Elvedi odzyskuje piłkę w pomocy i porusza się do przodu. Shaqiri otrzymuje przepustki i krzyże. Piłka uderza w ramię Danilo Pereiry i sędzia zarządza rzut karny.

10 min Rúben Neves podbija Otávio w polu, a Omlin jest bezpieczny.

Od 14:56 2 godziny temu

7′ Rafael Liao wygrywa kostkę i ponownie niszczy po lewej stronie i podaje niskie dośrodkowanie. Omlin upada i ratuje.

14:55 2 godziny temu

stracił posiadanie piłki

5′ Rafael Leão jest ustawiany przez Rúben Neves na lewym skrzydle i próbuje ominąć jego znacznik, ale trafia daleko do przodu i przekracza linię bramkową.

14:49 2 godziny temu

Szwajcaria cel

1′ Shaqiri posłał laski na prawe skrzydło, a skrzydłowy podał piłkę do Seferovic głową, którą skierował w prawy róg bramki Rui Patricio.

Melodia Szwajcaria vs Portugalia wyniki na żywo

Nie przegap żadnych szczegółów meczu pomiędzy Szwajcarią a Portugalią, aktualizacji i komentarza na żywo na VAVEL.

Jak oglądać na żywo mecz pomiędzy Szwajcarią a Portugalią w telewizji i Internecie?

O której jest mecz Ligi Narodów UEFA pomiędzy Szwajcarią a Portugalią?

Możliwy skład Portugalii

Możliwy skład dla Szwajcarii

Liga „A” Grupa 2

13:30 3 godziny temu

Europejska Liga Narodów

The Europejska Liga Narodów Jest to konkurs organizowany przez UEFA, którego celem jest zwiększenie liczby meczów rywalizacyjnych pomiędzy wszystkimi drużynami zrzeszonymi w najwyższym organie europejskiego futbolu. Wszystkie 55 drużyn zostało podzielonych na ligi i grupy. Ligi A, B i C składają się z czterech grup po cztery drużyny każda. W Lidze D są dwie grupy, jedna z czterech drużyn i jedna z trzech. W Lidze A mistrzowie każdej grupy grają w czterorożnym finale, zwanym Final Four, rozgrywanym w kraju pomiędzy finalistami. Półfinały i decyzja o zajęciu trzeciego i ostatniego miejsca rozgrywane są w jednym meczu. Według UEFA półfinały Ligi Narodów 2022-23 zostaną rozegrane w dniach 14-15 czerwca 2023 r., a baraż o trzecie miejsce i finał 18 czerwca 2023 r. Niższe ligi zostaną zastąpione w system spadków/awansów.

Mecz odbędzie się na stadionie w Genewie

The Szwajcaria vs Portugalia Mecz odbędzie się za: Stadion w Genewiew Genewie, Szwajcaria, mogąca przyjąć 30 000 fanów.

Witamy w relacjach na żywo VAVEL.com z Ligi Narodów UEFA 2022-23, Szwajcaria – Portugalia!

Nazywam się Tainan Melo i będę gospodarzem tej gry. Będziemy dostarczać Ci analizy przed meczem, aktualizacje wyników i wiadomości na żywo na VAVEL.