Włochy vs Anglia: Liga Narodów – NA ŻYWO | Liga Narodów

Najważniejsze wydarzenia

33 minuty: Mancini obejmuje linię boczną i udziela DiMarco ostrych rad. W ogóle nie jest zadowolony ze swojego zespołu.

31 minut: Anglia Mają czarny (trzy) udział w przejęciu – jak dotąd 57 proc. – ale wydaje się, że Włochy będą bardziej skłonne do otwarcia punktacji. Nie żeby któryś ze strażników miał dużo celowej pracy do wykonania.

30 minut: DiMarco znów biegnie lewą stroną i wygrywa rzut rożny od Jamesa. Sam je zabiera, dostawa jest okropna, a mięso jest łatwe dla papieża.

29 minut: To znowu Bellingham kontra Raspaduri. Tym razem Anglia Pomocnik opuszcza nogę 30 jardów od bramki. Włosi postanowili nie posyłać rzutu wolnego bezpośrednio w pole karne, zamiast tego podając piłkę z lewej strony do DiMarco, który dośrodkował z dystansu. Barilla zatrzymuje piłkę przed przekroczeniem linii bocznej po prawej stronie bramki, ale nikt nie ubiera się na niebiesko, aby wykorzystać jego odbicie.

27 minut: Barilla znajduje się w dużej przestrzeni w prawym dolnym rogu. Patrzy w górę i przesuwa okrążenia do Raspadori w miejscu rzutu karnego. Raspadori źle się czuje i traci okazję do strzału. Przechwytywanie i badanie Bellingham. na ułamek sekundy, Anglia Byli tam w hałaśliwym miejscu.

25 minut: Sterling drybluje w polu karnym w lewym dolnym rogu, ale nie ma sposobu, aby ominąć Di Lorenzo i Jorginho. Drzwi się zamykają, a Sterling Di Lorenzo zamyka się z frustracji.

23 minuty: Węgry objęły prowadzenie w Niemczech. Strzelec Adam Salai. W obecnej sytuacji Węgry wygrają grupę A3.

Adam Salai stawia Węgry przed Niemcami.
Adam Salai stawia Węgry przed Niemcami. Zdjęcie: Alexandre Hassenstein/Getty Images

21 minut: Cristante blokuje proste podanie prosto na jeden rzut. Mancini podskakuje w górę iw dół. Powód tej reakcji jest nieco jaśniejszy.

19 minut: Wszystko jest teraz trochę złe. Bonucci przechodzi przez plecy Kane’a. Na linii bocznej Southgate bije brawo. Nie mam pojęcia dlaczego.

17 minut: Nic nie wychodzi z rogu.

16 minut: Raspadori toczy piłkę w kierunku Barilli, która zostaje przerwana przez Sakę i nie potrzebuje zbyt wiele perswazji, by wysiąść. Rzut wolny tylko w bok Anglia Móc. Dimarco i Raspadori na zmianę rzucają lalkę, biegnąc w absurdalnych kręgach, po czym Dimarco w końcu przechodzi do blendera. Źle wykonane i nierozsądne. Piłka została odbita na rzut rożny dla Włoch.

14 minut: Anglia Osiedlili się po tym chwiejnym początku. Przechodzą przez piłkę, dmuchając kilka gwizdków od kibiców gospodarzy. Kane skręca w prawo i stara się załatwić sprawę w zatłoczonym boksie. Włochy zebrały się i zamknęły drzwi. Kane próbuje ponownie w lewo. Tam też nie ma szczęścia, ale jest to znacznie lepsze niż goście.

12 minut: Anglia Recykling posiadania, funt szterling pływający w lewo. Maguire, który nie wytrzymał po rzucie wolnym, ładnie uderza głową w bramkę. Donnarumma chwyta bez fanfar.

11 minut: Poród Fodena nie jest tak dobry, ponieważ nie udaje mu się pokonać pierwszego człowieka.

10 minut: Krzyż Jorginho z prawej strony. Bardzo blisko papieża, który twierdzi bez fanfar. Anglia Wejdź na drugi koniec przez Sterlinga, który został zablokowany, gdy schodzi w lewo. rzut wolny. Wszyscy ustawiają się w kolejce na skraju włoskiego pudełka.

8 minut: San Siro nie jest pełne, więc atmosfera nie jest zbyt duża Włochy Nadal kontroluj posiadanie.

Jorginho na balu

6 minut: Anglia W całym sklepie. Skamaka odwraca się i wciska w dużą szczelinę pośrodku pola. Ma opcje po obu stronach, ale decyduje się oddać strzał wcześnie, posyłając szeroki na cal z lewego słupka. Nie jestem pewien, czy Bob dotarłby do tego, gdyby był na celowniku.

5 minut: Włochy rozpoczęły się bardzo dobrze. Rzęsy Demarco od lewej. Skamaka wznosi się nad Maguire na dalekim drążku i posyła główkę w prawy górny róg. Pope desperacko wybija go spod poprzeczki, a Maguire przyjmuje rzut rożny. Anglia Poradzisz sobie z tym wystarczająco łatwo.

4 minuty: Anglia Jest prawie cofnięty przez prostą kulkę na środku. Maguire jest na prowadzeniu, a Raspadori wyraźnie rywalizuje. Perła Raspadori to bezpośredni strzał w Boba, który dobrze robi uniki. Następnie flaga podnosi się na spalonym. Okazuje się, że Maguire doskonale wykonał pułapkę.

3 minuty: Barilla znajduje trochę miejsca w prawym dolnym rogu i stara się uwolnić Dimarco po drugiej stronie ukośnym przejściem. Piłka leci bez szkody od gry.

1 minuta: Cristante zostawia trochę na Foden, który może to wyczuć. Śmiały manewr otwierający dla gracza blokuje go przed zawieszeniem.

Anglia rzuca piłkę. Dzisiejszy sędzia Harry Maguire i Reese James zostali odesłani z boiska, gdy po raz ostatni przejął dowodzenie nad drużyną Anglia Mecz (przeciwko Danii na Wembley w 2020 roku).

Przed meczem chwila ciszy ku pamięci królowej Elżbiety II i ofiar niedawnych powodzi w Włochy. z szacunkiem.

Różnica się skończyła! Włochy noszą swój słynny lazur, podczas gdy Anglia Noszą nowy strój Pucharu Świata, biały z niebieskimi pagonami. Pracuj nad kilkoma hymnami narodowymi. (Boże chroń króla. Język nadal się nie rozstaje, prawda? Stare przyzwyczajenia, to wszystko).

Gareth Southgate rozmawia z kanałem czwartym: „Szukamy poziomu wydajności, to jest klucz. To świetna scena, na której można wejść i zagrać przeciwko dużemu przeciwnikowi. Harry Maguire wydaje się być w dobrym miejscu ze swoim treningiem i nie jest tak, że odszedł dziesięć tygodni bez meczu. Dobry proces z Juddem Bellinghamem, zanurzył palec w Mistrzostwach Europy, potem zaczął, a potem zaczął kilka większych meczów.

Bukayo Saka ma krótkie słowo z Channel Four. Przyszliśmy w bardzo pozytywnym stanie. Przyszłość jest ważniejsza niż przeszłość. Nie możemy już kontrolować przeszłości. Te dwa mecze są bardzo ważne, ostatnie dwa mecze przed Mistrzostwami Świata, więc naprawdę chcemy wygrać oba. z nich. Taka jest nasza mentalność”.

Wyobraź sobie, że byłeś w pokoju, kiedy uzgodnili w tym celu scenorys.

Reprezentacja Włoch ma do zarezerwowania trzech zawodników, z których jeden jest nieobecny w przyszłotygodniowym meczu na Węgrzech: Brian Cristante, Nicolo Parilla i Alessandro Bastoni.

Anglia ma pięciu graczy, którzy przegapią Niemcy, jeśli tego wieczoru zobaczą żółty kolor: Kyle Walker, Reese James, Harry Maguire, Jack Grealish i James Ward-Prowse.

Obie drużyny schodzą zza bunkra. Anglia Pokonałeś Węgry 4-0, w Niemczech pokonałeś Włochy 5-2 – więc jest wiele zmian. Gareth Southgate strzelił sześć bramek, Eric Dyer wspiął się na szczyt po raz pierwszy od listopada 2020 r., Harry Maguire powrócił, mimo że nie wystartował w ostatnich czterech meczach Manchesteru United w Premier League, Nick Pope zastąpił kontuzjowanych Jordana Pickforda, Declana Rice’a i Raheema Sterlinga oraz . Zaczął też Phil Foden. Roberto Mancini wprowadza siedem zmian. Pomocnik Chelsea Jorginho i napastnik West Hamu Gianluca Scamaca powracają, by zastąpić kontuzjowanego Ciro Immobile.

różnica

Włochy: Donnarumma, Di Lorenzo, Bonucci, Acerbe, Tolui, Cristante, Jorginho, Dimarco, Rasbadori, Scamaca, Barilla.
Subskrybenci: Merritt, Vicario, Luiz Felipe, Bubiga, Frattisi, Gonto, Emerson, Zerbin, Grifo, Gabbiadini, Esposito, Bastoni.

Anglia: Papież, James, Deere, Maguire, Walker, Bellingham, Ryż, Sterling, Foden, Saka, Kane.
Subs: Ramsdale, D. Henderson, Trippier, Shaw, Grealish, Coady, Ward-Prowse, Tomori, Mount, Bowen, Alexander-Arnold, Abraham.

Reguła: Jesus Gil Manzano (Hiszpania).

Preambuła

Ostatni raz Anglia Grałem, to się stało …

… cóż wiesz. W rzeczywistości Anglia gra cztery mecze bez zwycięstwa, robiąc straszny bałagan Liga Narodów Grupa A3 do tej pory. Porażki u siebie i na wyjeździe z Węgrami, szczęśliwy remis w Niemczech i negatywna nuda w Wolverhampton przeciwko Włochom zepchnęły drużynę Garetha Southgate’a na sam dół tabeli. Jeśli dziś przegrają na San Siro, zostaną wylosowani w pierwszej klasie z dużymi uprzedzeniami. Innymi słowy, czas na zabawę. Rozpocznij o 19:45 GMT. To zależy!